Anasayfa » Hizmetlerimiz » İstinye PVC Doğrama

İstinye PVC Doğrama

istanbul pvc ustası

PVC doğramalar neredeyse her alanda kullanılabilmektedir. Gidilen birçok mekanda, evde ya da iş yerinde mutlaka PVC bulunur. Pencereler ise en çok kullanılan alanlarından biridir. Isı ve ses yalıtımı sağlayan PVC’ler bu nedenle de çok fazla şekilde tercih edilmektedir.  İstinye PVC doğrama ustası her müşterisinin ihtiyacı olduğu şekilde ürün hazırlığı yapabilmektedir. Camların ya da kapıların üretiminde en önemli konu gerekli ölçülerin alınmasıdır. Bu nedenle de işlemlerde ilk adım ölçüm olacaktır.

PVC’ler ile sıcak ve soğuk havalar dengelenmiş olur. Evin içerisinde olan havanın dışarı çıkması ya da dışardan hava girmesi de böylece engellenmiş olacaktır. Bir diğer kullanılma nedeni de fiyatlarının diğer ürünlere göre uygun olmasıdır. Birçok ev içerisinde pvc gibi ürünler ile karşılaşılmasının en büyük nedeni de bu olmaktadır. İstinye pimapen pencere temizliği de kolay olan bir üründür. Üzerinde oluşan kirler ve tozlar ufak bir bez ile çok kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Temizlik konusu tüm müşterilerin aklına takılan ve etkileyici olan bir konudur.

İstinye PVC Doğrama Ustası

El emeği gereken durumlarda ustalık çok büyük bir önem taşımaktadır. İstinye PVC doğrama ustası da bu alandaki yetenekleri ile müşterilerini memnun etmektedir. En iyi hizmeti sağlaması ile sektörde ismini duyuran İstinye ustaları en küçük ayrıntılara bile dikkat eder. üretim konusunda belirli boyutlar bulunsa da müşterilerin isteklerine göre de üretim imkanı bulunmaktadır.

Balkon kapıları ve camlar en çok kullanılan alanlardır. Balkon kapılarda ise 2 farklı seçenek bulunur. İlki sürgülü olan kapılardır. Diğeri ise normal kapı tarzlarıdır. Sürgülü kapıları kullanabilmek için raylı sistemin kurulması gerekir. Bu kapı modelinin tercih edilmesinin en büyük sebebi çok az yer kaplamasıdır. Az yere sahip olan kişiler genelde bu pvc kapı modelini tercih etmektedir.

Normal kapı türlerinde ise menteşe kısımlarının sağlam olması kapının da sağlam kalmasını sağlamaktadır. Kullanıma bağlı olarak menteşelerde eskime meydana gelebilir. İstinye PVC doğrama ustası bu gibi işlemleri kısa sürede hallederek müşterilerine yardımcı olmaktadır. Pimapenlerin renginin beyaz olması da birçok ortama uyumlu olmasını sağlamaktadır.

Pvc doğramalar isteğe bağlı olarak kahverengi gibi seçeneklere de sahip olabilmektedir. Bu  durum çok daha fazla alanda kullanımlarının olmasını sağlamaktadır. Her zaman fazla seçenek olması daha fazla kullanıcıya ulaşılmasını sağlamaktadır. Sektörde de bu duruma çok fazla dikkat edilmektedir.

İstinye Pimapen Pencere

Pimapen pencereler çok uzun süredir insan hayatında bulunmaktadır. Bu durum ne kadar kullanışlı ve kaliteli olduklarını da bir kez daha göz önüne sermektedir. Her zaman için İstinye pimapen ustası müşterilerden gelen istekleri göz önüne almaktadır. Boyutlar ve farklı tasarımların ortaya çıkarılması da mümkündür.  Her müşterinin bekledikleri ve ihtiyaçları farklı olur. Bu nedenle her kişi ile farklı şekillerde ilgilenmek gerekir. İstinye pimapen pencere uygulamalarında ilk olarak pencerenin iskeleti yerleştirilir. İskeletin açılan bölüme sağlam bir şekilde yerleştirilmesinin ardından da pimapen pencere yerine takılır. Son olarak ise gerekli vidalar yapılır ve cam monte edilmiş olacaktır. İstinye pimapen ustası son kontrolleri yaptıktan sonra cam kullanılır bir hale gelmektedir.

Pimapenler uzun süre dayanıklı olduğu için sürekli bir bakıma ya da değiştirilmeye ihtiyaçları olmamaktadır. Bu durum insanların neden pimapen tercih ettiğini açıklamaktadır. Bir kere uygun bir fiyata yapılan pimapenlerin neredeyse bir masrafı daha olmamaktadır. Kolay temizlenebilir olması da kullanım sebepleri arasında yer almaktadır.